#CzystaPolska #odTATRpoBAŁTYK

Sprzątamy całą Polskę od Tatr po Bałtyk! Zgłoś się po bezpłatny pakiet wolontariusza i zamów go z dostawą do najbliższego paczkomatu. Przywróć blask swojemu najbliższemu otoczeniu!

O projekcie

Czysta Polska od Bałtyku po Tatry.

Chcemy aby Polska była czysta od Tatr po Bałtyk, dlatego pod hasłem #posprzątaMY zachęcamy Was do włączenia się w nasze działania i uporządkowania najbliższego otoczenia.

Śmieci wyrzucane przez turystów w parkach narodowych oraz w najpiękniejszych rejonach Polski to rażący widok. Zdecydowanie większy problem stanowią jednak odpady wyrzucane przez ludzi w miejscach mniej turystycznych. W małych zagajnikach, nad brzegami rzek i jezior, na poboczach dróg. Czasem nie zwracamy na nie uwagi, w niektórych miejscach nawet się do nich przyzwyczajamy, a tymczasem stanowią one takie samo zagrożenie dla Ziemi, jak te pozostawione w Tatrach, czy nad Bałtykiem.

Misją Stowarzyszenia Czysta Polska jest edukacja oraz zmiana przyzwyczajeń Polaków. Wszystkich, a nie tylko tych odwiedzających Tatrzański Park Narodowy, czy spędzających urlop nad morzem. Dlatego po raz pierwszy wspólnie sprzątaliśmy w te wakacje cały kraj. Każdy z Was mógł i wciąż może zarejestrować się jako wolontariusz i otrzymać od nas pakiet startowy, dzięki któremu posprząta swoje najbliższe otoczenie, przywracając mu blask! Jedyny koszt, to koszt przesyłki.

Partnerami projektu są firmy InPost oraz Jan Niezbędny, które dostarczyły do Waszych domów już ponad 2000 pakietów. Rejestrując się  do udziału w akcji, zostaniecie częścią inicjatywy, która może zmienić świat – ten najbliższy Waszemu domowi, jak i w skali globalnej. Nie zapomnijcie potem pochwalić się gdzie posprzątaliście oraz ile kilogramów śmieci zebraliście! Razem powalczmy o ten piękny cel: #CzystaPolska #odTATRpoBALTYK!

PARTNERZY PROJEKTU

Czysta Polska od Bałtyku po Tatry.

Partnerami projektu #CzystaPolska #odTATRpoBAŁTYK zostały firmy InPost oraz Jan Niezbędny, które dostarczą do Waszych domów pakiety umożliwiające posprzątanie swojej okolicy. Pokrywacie jedynie koszt przesyłki do najbliższego paczkomatu. Stwórzmy razem wielki ruch dla dobra Planety!

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Czysta Polska od Bałtyku po Tatry.

Zostań wolontariuszem. Jeśli zależy Ci na tym jak wygląda Twoje najbliższe otoczenie, jeśli chciałbyś zaangażować się w sprzątanie Polski, wypełnij formularz i zarejestruj się w BAZIE WOLONTARIUSZY. W przypadku osób niepełnoletnich dokument wypełniają rodzice lub prawni opiekunowie.

Już wkrótce uruchomimy ponownie rejestrację. Rejestrując się otrzymasz „pakiet Wolontariusza”, w którym znajdziesz: workoplecak a w nim m.in. jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci.

Pełny regulamin dla Wolontariuszy dostępny jest TUTAJ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Przewiń do góry