Stowarzyszenie Czysta Polska, jest organizatorem projektu „Czyste Tatry”.

Cele stowarzyszenia to podejmowanie inicjatyw na rzecz ochrony środowiska.

Wolontariusze:
+48 601 810 933
wolontariusze@czystapolska.org.pl

Czysta Polska na Wielkiej Lekcji Ekologii w Tauron Arena Kraków

Zapraszamy już w nadchodzący poniedziałek, 7 października w Tauron Arena Kraków na Wielką Lekcję Ekologii.
Stowarzyszenie Czysta Polska przygotowała dla dzieci gry i zabawy z nagrodami edukacyjnymi: koło fortuny, krzyżówki i zgadywanki, a wszystko aby pogłębić świadomość ekologiczną, edukować na temat segregacji śmieci i recyclingu!
Uczymy przez zabawę wrażliwości na nasze środowisko, bo #ŚmiecenieToObciach.

Głównym celem Wielkiej Lekcji Ekologii jest kompleksowe zaprezentowanie proekologicznych działań realizowanych na rzecz mieszkańców Krakowa przez Gminę Miejską Kraków, miejskie spółki komunalne i jednostki miejskie. W szczególności tych związanych z poprawą jakości powietrza, gospodarką niskoemisyjną i nowatorskim systemem gospodarki odpadami.

– O tym jak ważne są działania związane z ekologią, dbanie o czyste powietrze, wspólną przestrzeń  i komfort życia mieszkańców wiedzą wszyscy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele osób, służb i jednostek jest w to zaangażowanych każdego dnia – mówi Małgorzata Marcińska Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej TAURON Areną Kraków. – My postanowiliśmy to pokazać i to w jednym miejscu podczas Wielkiej Lekcji Ekologii.

Zapraszamy młodzież, rodziców z dziećmi i klasy szkolne!

Wstęp wolny!

Print Friendly, PDF & Email

You don't have permission to register