BAREFOOT
Marka Barefoot już od 4 lat dba o czystość przyrody w Polsce – od Tatr aż po Bałtyk. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Czysta Polska edukuje i głośno mówi o problemie zaśmiecania. Promuje utrzymywanie środowiska naturalnego w stanie niezmienionym, zgodnie z przesłaniem „Pozostaw tylko ślady bosych stóp”.
Barefoot Projekt Czysta Plaża to polska edycja międzynarodowej inicjatywy, która powstała w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych, skupiając lokalne społeczności wokół przywracania naturalnej równowagi wybrzeżom. Dzięki akcjom Barefoot Projekt Czysta Plaża i Czyste Tatry posprzątano plaże i górskie szlaki już w sześciu polskich miastach! Chętnych do pomocy nie brakowało. Do tej pory w akcje zaangażowało się ponad 15 tysięcy wolontariuszy, którzy wspólnymi siłami uzbierali prawie 4 tony śmieci.
barefoot

JAN NIEZBĘDNY
Jan Niezbędny to marka aktywnie zaangażowana w kwestie ekologii oraz działania na rzecz środowiska naturalnego. Poprzez długofalowy udział w projekcie, firma chce pokazać, że ekologia i zdrowy styl życia to nie chwilowa moda, ale świadomy wybór, który będzie procentował przez lata.
jan_niezbedny

Partnerzy:
Sponsorzy:
Patroni honorowi: