Piąta edycja Czystych Tatr zbliża się wielkimi krokami! My już planujemy kolejną akcję, tak by w tym roku była jeszcze lepsza i dała Wam więcej satysfakcji. Już teraz otwieramy możliwość rejestracji, a ponieważ na niektórych szlakach TPN wprowadza ograniczenia w liczbie wolontariuszy, warto wcześniej wybrać trasę, na której macie zamiar sprzątać.

Rejestracja będzie odbywać się, podobnie jak ostatnio, za pośrednictwem naszej strony internetowej www.czystetatry.pl i zakładki „rejestracja„. Tam dokonujecie wszelkich formalności, a na Dolnej Równi Krupowej 1 lub 2 lipca będziecie mogli już tylko zgłosić się po „pakiet startowy” przed wyjściem na szlaki. W planie mamy usprawnienie pracy naszego biura podczas akcji, więc jeśli sprawdzą się nowe rozwiązania, w przyszłym roku, ci którzy zarejestrują się przez internet unikną kolejek.

W najbliższych tygodniach będziemy opracowywać całą logistykę Czystych Tatr. Mamy całą masę nowych pomysłów, więc śledźcie nasz FanPage, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie bieżące informacje. Możecie też do nas pisać z Waszymi pomysłami i uwagami – co Wam się nie podobało, co powinniśmy zmienić i co poprawić? Czyste Tatry to przede wszystkim Wasza akcja, więc zrobimy wszystko, żebyście z roku na rok wyjeżdżali z Zakopanego z lepszymi wrażeniami i wspomnieniami.

2016 czyste tatry_pion_ok-01

Partnerzy:
Sponsorzy:
Patroni honorowi: